close

Spoločnosť Medbay je novou tvárou na slovenskom dentálnom trhu. Prináša novú energiu a moderný prístup a medzi jej hodnoty patria spoľahlivosť, profesionálny prístup a otvorená komunikácia.

Spoľahlivosť – vieme, že v dnešnom rýchlom svete, kedy každý chce mať všetko okamžite dodané, je veľmi náročné držať takéto tempo. My si naše ciele stanovujeme reálne čo sa času, kvality a množstva týka, aby naši zákazníci vedeli na čom presne v danom momente sú.

Profesionálny prístup – k zákazníkom sa správame vždy rovnako, či už ide o malého alebo veľkého klienta. Pre nás je dôležité, aby sme poskytli všetky dôležité informácie a každý kto ich potrebuje získať ich od nás dostane, či už komunikujeme telefonicky, emailom alebo prostredníctvom obchodného zástupcu.

Otvorená komunikácia – zákazník je u nás na prvom mieste a vieme, že priamou a pravdivou komunikáciou prídeme spolu do cieľa. Preto pokiaľ nemáme istotu že produkt alebo službu skutočne využije alebo ju bude vedieť použiť, nebojíme  sa to zákazníkovi povedať, aby sme predišli jeho nespokojnosti v budúcnosti.

Náš tím: tvoria ho nadšenci pre obchodovanie a vzdelávanie v dentálnej oblasti, ktorá je veľmi rozmanitá a ponúka široké spektrum pôsobnosti. Skupina profesionálov z Medbay má niekoľkoročné skúsenosti v dentálnej oblasti, ktoré využíva pre vás, svojich zákazníkov, aby sme spolu napredovali a používali najkvalitnejšie produkty a technológie, ktoré sú vďaka Medbay pre vás ešte dostupnejšími.

  • Registrovať sa

Registrácia nového účtu

Ak ste už zaregistrovaný.
Prihlásiť sa alebo Obnoviť heslo